DELI Park

Polska
Kraj: Polska
Kontynent: Europa
Kategoria: Parki rozrywki
Województwo: Wielkopolskie
Miejscowość: Trzebaw
Strona Internetowa: delipark.pl
GPS: N: 52°18'21.15", E: 16°46'54.08"
DELI Park
DELI Park - panorama
DELI Park to otwarty w 2014 roku koło Trzebania (województwo wielkopolskie) park edukacyjno-rozrywkowy którego motywem przewodnim jest nauka o przyrodzie i świecie poprzez zabawę. Symbolem parku jest DELI Mamut, którego szczątki odnaleziono na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Całość zajmuje przeszło 6 ha i podzielona jest na sześć odrębnych stref tematycznych: Prehistoryczne zwierzęta, ekspozycja Gigantycznych owadów, Park miniatur z replikami najsłynniejszych budowli z różnych kontynentów, Mini Zoo, Interaktywne Place Zabaw oraz Podniebna Eko-Wioska z licznymi domkami oraz tarasami zainstalowanymi na naturalnym drzewostanie i połączonymi wiszącymi mostami. Atrakcje parku dają możliwość spędzenia całego dnia na świeżym powietrzu, a nad bezpieczeństwem i opieką gości czuwają wykwalifikowani przewodnicy posiadający rozległą wiedzę na temat otaczającej nas flory i fauny.

Dojazd
Dojazd do Deli Parku komunikacją publiczną: autobus linii 703 z Górczyna do Rosnówka i PKS Poznań - Zielona Góra (należy powiedzieć kierowcy, że wysiada się na przystanku Trzebaw Delicjusz).
Ceny biletów
- normalny: 20 PLN
- ulgowy: 18 PLN
- rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko): 45 PLN
- dzieci do lat 3 wstęp wolny
Godziny otwarcia
- od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-19:00
Zdjęcia [3]
DELI Park
Parki rozrywki delipark.pl· 2581
DELI Park
Parki rozrywki delipark.pl· 1393
DELI Park
Parki rozrywki delipark.pl· 1567
Zabytki i atrakcje w pobliżu (do 50 km)
Czy wiesz że?
Gdynia jest jednym z najmłodszych polskich miast. Założona została przez Polaków w latach dwudziestych XX wieku jako spełnienie marzeń o morzu i własnym porcie (Gdańsk wówczas był miastem niemieckim). Obecnie Port Gdynia przyjmuje statki o długości 300 metrów (największe jakie wpływają na Bałtyk).
Reklama
Polub nas