Elcamp w Krakowie - salon i serwis kamperów i przyczep kempingowych
Polecane

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z karawaningiem, czy może szukasz sprawdzonego miejsca, w którym znajdziesz wszystko, czego można potrzebować realizując już tę pasję, Elcamp z Krakowa jest firmą, o której warto wiedzieć. Wiedza ta może się przydać, czy to w sytuacji, gdy szukasz nowego kampera albo przyczepy, chcesz sprzedać swój stary pojazd albo potrzebujesz technicznego wsparcia. Jest to bowiem firma, która dostarcza szerokiego spektrum usług związanych z karawaningiem. I co ważne, robi to naprawdę świetnie!

Elcamp centrum karawaningu w Krakowie

Elcamp to przedsiębiorstwo, które powstało na fundamencie prawdziwej miłości do karawaningu. Jego siedziba mieści się w Krakowie przy ul. Tynieckiej 118e. Firma funkcjonuje na rynku od 2009 roku, oferując dostęp do kamperów i przyczep kempingowych najbardziej renomowanych producentów. Na tym jednak nie koniec, bo rdzeniem przedsiębiorstwa jest profesjonalne centrum serwisowe kamperów i przyczep kempingowych.

Tego typu pojazdy znacząco różnią się od zwykłych samochodów i przyczep, dlatego wymagają specjalistycznego zaplecza technicznego, które umożliwia odpowiednią opiekę i serwis. Tym, co wyróżnia Elcamp, obok pasji i doskonałej znajomości branży karawaningowej, jest pełna kompleksowość usług. Obok salonu i serwisu, firma posiada bowiem także sklep i hurtownie ze sprzętem kempingowym.

Elcamp – salon kamperów i przyczep kempingowych

Kampery i przyczepy kempingowe to pojazdy, które dostępne są w szerokiej gamie modeli. Elcamp w tym zakresie oferuje spory wybór nowych i używanych pojazdów turystycznych, od takich cenionych producentów jak Adria, Bürstner, Westfalia, Sun Living, Hymer, Eriba czy Globe-Traveller.

Wszystkie używane przyczepy kempingowe i kampery przed sprzedażą są gruntownie sprawdzane i serwisowane, co daje pewność, że nie trafimy na przysłowiową minę, która raz na zawsze zniechęci nas do karawaningu. Elcamp prowadzi także odkup pojazdów turystycznych - więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie firmy – https://elcamp.pl. Dlatego też, jeśli masz kampera lub przyczepę do sprzedania, to warto skontaktować się z przedstawicielem krakowskiej firmy.

Elcamp w Krakowie - salon i serwis kamperów i przyczep kempingowych

Profesjonalny serwis Elcamp - przeglądy, naprawy, przebudowa

Hala serwisowa z 6 stanowiskami pozwala na przeprowadzenie kompleksowego serwisu, naprawy czy przebudowy kampera lub przyczepy kempingowej. Prawdziwa siła firmy Elcamp tkwi nie tylko w doskonałej infrastrukturze serwisowej czy szybkim dostępie do oryginalnych części i akcesoriów, ale przede wszystkim w zespole specjalistów, którzy są w stanie przeprowadzić najbardziej zaawansowane naprawy i modyfikacje.

Serwis Elcamp oferuje:

  • naprawy powypadkowe;
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne;
  • naprawy urządzeń RTV i AGD;
  • przeglądy okresowe pojazdów i urządzeń / przeglądy szczelności kamperów i przyczep;
  • doposażenie przyczep i kamperów;
  • montaż zawieszeń, pneumatyki oraz podpór hydraulicznych.

Usługi Elcamp są w pełni kompleksowe i profesjonalne, co pozwala zapewnić wielowymiarowe wsparcie zarówno w sytuacji napraw, jak i modyfikacji pojazdów czy ich diagnostyce. Olbrzymią zaletą jest również dostęp do szerokiego asortymentu sprzętu kempingowego - w tym również bardziej zaawansowanych urządzeń, takich jak klimatyzacje, panele fotowoltaiczne czy agregaty prądotwórcze.