Prezent na 35 urodziny dla miłośnika podróży: 5 inspirujących pomysłów
Polecane

Wybierasz się na urodziny miłośnika podróży? Wybierz dla niego prezent związany z odkrywaniem i eksplorowaniem, stawiający na emocje i przeżycia. Dobrym wyborem będą też praktyczne gadżety, które sprawdzą się w podróży i w drodze. Co to jednak oznacza? Jaki prezent na 35 urodziny najlepiej wybrać dla fana podróży? Oto cztery pomysły na upominek dla każdego wagabundy.

Książka "1000 miejsc, które trzeba zobaczyć przed śmiercią"

Każdy podróżnik ma swoją listę marzeń dotyczących miejsc, które chce odwiedzić, niekiedy jednak pomysłów na eskapady brakuje. W takiej sytuacji dużą pomocą będą przewodniki i książki podróżnicze. Te stanowić będą doskonały pomysł na upominek na 35 urodziny dla każdego fana bliskich i dalekich podróży. Jedną z ciekawszych propozycji jest książka "1000 miejsc, które trzeba zobaczyć przed śmiercią". Stanowi ona doskonałą inspirację i przewodnik po najpiękniejszych zakątkach świata. Dzięki niej solenizant będzie mógł znaleźć nowe miejsca do odwiedzenia i dodawać je do swojej listy podróżniczych celów.
Alternatywą dla książki – inspiracji będą klasyczne przewodniki. Są one dobrym wyborem, jeśli wiesz, gdzie solenizant wybiera się w najbliższym czasie. Jeśli natomiast chcesz mu podarować coś wyjątkowego, postaw na voucher na zwiedzanie danego miasta z przewodnikiem. Zapewni on kilkugodzinny spacer z certyfikowanym przewodnikiem, który opowie o ciekawostkach i zdradzi tajemnice odwiedzanego miejsca.

Kurs języka obcego online

Znajomość języka obcego to podstawa dla każdego podróżnika. Pozwala na porozumiewanie się z miejscowymi, ułatwia organizowanie wypadów i załatwianie prostych, codziennych spraw za granicą. Kurs językowy online jest więc idealnym wyborem dla miłośnika podróży, szczególnie tych zagranicznych. Najpopularniejszym wyborem są oczywiście kursy języka angielskiego, jednak 35 urodziny to także doskonała okazja, aby zacząć uczyć się hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego czy języków skandynawskich.

Elektronika dla podróżnika

Doskonały prezent na 35 urodziny dla podróżnika stanowi również elektronika. Ułatwi ona podróże, a także pozwoli rejestrować najciekawsze momenty i niesamowite przygody. Jednym z ciekawszych gadżetów na prezent jest kamera GoPro. Ten kompaktowy sprzęt umożliwia rejestrowanie filmów w wysokiej jakości podczas aktywności na świeżym powietrzu, od wspinaczki po nurkowanie.
Podróżnikowi przyda się też elektronika praktyczna. Taką jest ładowarka przenośna, czyli power bank. Dzięki niej ładowanie smartfonu, tabletu czy aparatu będzie banalnie proste, nawet jeśli w pobliżu nie będzie gniazdka elektrycznego. Równie praktycznym prezentem są słuchawki bezprzewodowe z funkcją redukcji szumów. Umilą one długą jazdę autobusem czy podróż samolotem i pozwolą słuchać muzyki, podcastów lub oglądać filmy bez przeszkadzania współtowarzyszą podróży.

Voucher na podróż

Każdy miłośnik ucieszy się również z vouchera, który pozwoli odwiedzić mu nowe miejsce. W ramach prezentu solenizantowi można podarować bon na weekendowy wyjazd w najpiękniejsze regiony w Polsce lub zagraniczny city break. Inspiracji na prezent na 35 urodziny można szukać na https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-urodziny/prezenty-na-35-urodziny, gdzie wśród propozycji znajdują się vouchery na weekend na Mazurach, nad polskim morzem czy w górach. Alternatywą dla klasycznego pobytu będą wyjazdy połączone z atrakcjami np. z rejsem żaglówką po mazurskich jeziorach czy wizytą w parku linowym w górach.
Miłośnikom dalszych podróży z okazji 35 urodzin podarować można natomiast voucher na zagraniczne wakacje. Świetny pomysł stanowią krótkie city breaki do najpiękniejszych europejskich miast takich jak Wenecja, Barcelona, Londyn, Paryż czy Rzym. Celem wyjazdu może być też romantyczna Toskania czy pełne słońca hiszpańskie wybrzeże.
Wybierając prezent dla miłośnika podróży na 35. urodziny, pamiętaj, że idealny upominek mogą stanowić nie tylko rzeczy i gadżety, ale i możliwość odkrycia nowych miejsc czy nabycia umiejętności potrzebnych do kontynuowania swojej pasji i tworzenia nowych przygód. Prezenty stawiające na przeżycia oraz emocje to doskonały wybór na każde nie tylko 35. urodziny. Ich zaletą jest również to, że są dobrym wyborem bez względu na płeć.