Outdoorowa strefa Martyny Wojciechowskiej
Polecane

Sprzęt turystyczny, który zabieramy ze sobą na wyprawy, musi być niezawodny i w pełni odpowiadać na nasze potrzeby. Wybierając odzież i ekwipunek outdoorowy, warto kierować się opiniami ekspertów. Sprawdź, co poleca Martyna Wojciechowska.

Dlaczego warto zaufać Martynie Wojciechowskiej przy wyborze odzieży i ekwipunku turystycznego?

Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka, która od prawie 20 lat zwiedza świat. Odwiedziła już każdy kontynent i poznała w sumie ponad 70 krajów. Martyna prowadzi program telewizyjny Kobieta na krańcu świata, w którym pokazuje swoje przygody w czasie podróży. W 2010 roku ukończyła projekt Korona Ziemi, czyli zdobyła najwyższe szczyty każdego z kontynentów. Podróżniczka przetestowała odzież oraz ekwipunek od marki Jack Wolfskin w rozmaitych warunkach. Sprzęt od tego producenta regularnie sprawdza się podczas jej podróży nawet w najdalsze zakątki świata, dlatego zgodziła się zostać ambasadorką marki i z chęcią poleca odzież oraz akcesoria od Jack Wolfskin wszystkim miłośnikom aktywności outdoorowych. Produkty rekomendowane przez Martynę znaleźć można tutaj https://sklep.jack-wolfskin.pl/strefa-martyny.html

Jaką odzież outdoorową poleca Martyna Wojciechowska?

W strefie Martyny Wojciechowskiej znaleźć można szeroki asortyment składający się m.in. z kurtek, płaszczy, kamizelek, polarów, bluz i koszulek. Odzież znajdująca się w tej kategorii przeznaczona jest zarówno na ekstremalne wyprawy w trudnych warunkach, jak i do codziennego użytku. Kurtki czy polary chronią nas przed wyziębieniem, a koszulki czy bielizna termoaktywna odprowadzają wilgoć i zapewniają komfort. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o „drugiej skórze”, to koniecznie sprawdź artykuł: 4 rzeczy, których nie wiesz o bieliźnie termoaktywnej. Oprócz tego w outdoorowej strefie Martyny dostępne są również spodnie softshell, których nie może zabraknąć podczas wykonywania żadnej aktywności na świeżym powietrzu. Wszystkie produkty polecane przez Martynę zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie zawiodą nas nawet w ekstremalnych warunkach i sprawdzą się doskonale w każdej okazji.

Jaki ekwipunek outdoorowy poleca Martyna Wojciechowska?

Oprócz odzieży Martyna Wojciechowska chętnie korzysta też z akcesoriów i obuwia od marki Jack Wolfskin. Polecane przez nią produkty również można znaleźć w specjalne strefie z jej nazwiskiem. W ofercie dostępne są buty trekkingowe z niską i wysoką cholewką, buty hikingowe, a nawet buty miejskie do użytku codziennego. Na specjalną uwagę zasługuje plecak trekkingowy HIGHLAND TRAIL 45 WOMEN DARK INDIGO, z lekkim systemem nośnym. Ze względu na dużą pojemność doskonale sprawdzi się na długie wędrówki. Możemy spakować do niego zapasową odzież, potrzebny sprzęt oraz prowiant. W plecaku znajdzie się nawet specjalne miejsce na bidon czy kijki trekkingowe. Wyprawy trekkingowe, wspinaczki górskie czy inne aktywności outdoorowe często wiążą się z dużym wysiłkiem. Dlatego, aby podczas wypraw zapewnić sobie jak największy komfort i wygodę, warto wybierać sprzęt polecany przez ekspertów i doświadczonych podróżników takich jak Martyna Wojciechowska, która miała okazję wypróbować polecaną odzież i ekwipunek w najtrudniejszych warunkach.