Hanza Pałac Wellness & Spa
Polecane

Podstawowe informacje

Hanza Pałac Wellness & Spa to czterogwiazdkowy, w pełni luksusowy i doskonale wyposażony hotel, który zapewnia swoim gościom wszelkie możliwe wygody. Hotel znajduje się w miejscowości Rulewo, niedaleko Grudziądza. Lokalizacja ma ogromną zaletę bliskiego położenia przy trasie A1, co powoduje, że dojazd jest niezwykle wygodny. Takie położenie sprawia, że hotel ten jest nie tylko wygodny dla osób prywatnych, lecz również dla klientów biznesowych. Obiekt położony jest u samych wrót borów tucholskich, w niemal 200-letnim parku, w którego centralnej części mieści się pałacyk. Na początku XX wieku został on odnowiony, wpisany do rejestru zabytków, aby obecnie pełnić funkcję hotelu SPA o najwyższym możliwym standardzie.

Oferta hotelowa

Na co jednak mogą liczyć goście zatrzymujący się w hotelu Bory Tucholskie? Na gości czekają aż 52 pokoje hotelowe o różnym standardzie. Większość to oczywiście pokoje typu classic, które gwarantują spokojny i wygodny pobyt wypoczynkowy, lecz również mogący być związanym z pracą. Dodatkowo dostępne są pokoje typu Deluxe, czyli 20 mkw przestrzennego wnętrza, a także pokoje typu Apartament i Studio, w których można w największym stopniu poczuć urok i wygodę pobytu w tym zabytkowym pałacyku. Pokój typu studio polecany jest przede wszystkim gościom odbywającym pobyt razem z dziećmi, ponieważ układ pokojów tego typu pozwala nie tylko zachować bliskość z rodziną, lecz jednocześnie dać nieco wytchnienia, spokoju i prywatności.

Hanza Pałac Wellness & Spa

Wellness & Spa

To, co jednak jest najważniejszym aspektem pobytu w bory tucholskie spa, to oczywiście oferta wypoczynkowa i relaksująca, czyli po prostu SPA. Obiekt posiada niezwykle uroczy i ciekawy charakter. Oprócz tradycyjnych dla tego typu ośrodków pakietów spa, możliwe jest również relaksowanie się w tzw. strefie mokrej, czyli na basenie, w jacuzzi lub po prostu w łaźniach parowych. Jak jednak dokładnie prezentuje się taka oferta? Zdecydowanie najważniejszym punktem każdego pobytu w Hanza Pałac są dostępne w strefie Spa pakiety odnowy. Oferta zawiera przykładowo 3-dniowy pobyt regeneracyjny dla dwóch osób, romantyczny weekend dla dwojga bory tucholskie, czy też pakiet zabiegów leczniczych i relaksujących. Rzecz jasna nie trzeba wykupować jednego z tych pakietu, lecz można przyjechać samodzielnie i cieszyć się urokami np. strefy basenowej, w której skład wchodzą łaźnie parowe, sauny fińskie czy też głęboki na 119 cm basen główny.

Dostępne zabiegi

Jakie konkretnie zabiegi relaksacyjne z zakresu odnowy biologicznej czekają na klientów hotelu Spa Hanza Pałac? Lista, spośród której można wybierać, jest naprawdę niesamowita. Są to przede wszystkim różnego rodzaju masaże, takie jak masaż gorącymi kamienia, masaż kinesi taping, czy też oczywiście masaż klasyczny, leczniczy i autorski masaż hanza pałac. Oprócz tego w ofercie znajdują się liczne zabiegi na twarz, takie jak głębokie nawilżanie, czy też lifting i rozświetlenie, a także zabiegi typowo dla kobiet w ciąży czy też masaż drwala, który adresowany jest do prawdziwych mężczyzn. Z oferty skorzystać także mogą dzieci i nastolatkowie, dla których wykupić można delikatny masaż klasyczny.

Hanza Pałac Wellness & Spa

Oferta gastronomiczna

Jak powszechnie wiadomo, po dobrym masażu i odpoczynku, każdy lubi sobie dobrze zjeść. Rzecz jasna również oferta gastronomiczna w hotelu Hazna stoi na bardzo wysokim poziomie. Restauracja Zimowy Ogród, która znajduje się w centralnej części pałacyku, oferuje swoim gościom posiłek w pełni zdrowy i naturalny. Specjalnością kuchni są potrawy z dziczyzny, ryb, grzybów i owoców leśnych.

Okoliczne atrakcje

Oczywiście pobyt w Hanza Pałac nie musi ograniczać się jedynie do zabiegów odnowy biologicznej i masaży. Oferta tego miejsca wkracza daleko poza zwykle spa. Przykładowo w pobliżu znajduje się rewelacyjny park linowy, który docenią przede wszystkim miłośnicy mocnych wrażeń, lecz także możliwy jest do zrealizowania np. spływ kajakowy. Dodatkowo dostępna jest stadnina koni, wypożyczalnia rowerów, a także położony w Rudniku mega park, w którym znajdują się takie atrakcje jak zoo, park z dinozaurami czy też lunapark. Pełna lista atrakcji dostępna pod adresem: https://hanzapalac.pl/14/atrakcje

Hanza Pałac Wellness & Spa

Podsumowanie

Jak zatem widać, oferta hotelu Spa hanza Pałac, jest niezwykle bogata i kompleksowa, co powoduje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie tylko osoba szukająca spokojnego i relaksującego wypoczynku, lecz także para zakochanych ludzi, biznesem, czy też rodzina z dziećmi. Liczne atrakcje, udogodnienia oraz możliwości spędzania wolnego czasu powodują, że urlop w tym miejscu będzie niezapomniany i prawdziwie wyjątkowy.