Tripology
Podróżnicy

Poznajcie Tripology, czyli Zuzę i Sebastiana z Łodzi. Poznali się wiosną 2017 roku w Portugalii na wymianie studenckiej Erasmus+ i od tamtej pory nie mogą wysiedzieć w jednym miejscu! W 2018 roku mieszkali razem na Cyprze, gdzie odbyli praktyki Erasmusowe, a następnie pokusili się o wyprawę za ocean, co zapoczątkowało ich przygodę z łączeniem pracy za granicą, zarabiania i podróżowania.

Tripology

Jak sami mówią, jest sporo programów wizowych dla Polaków, które pomagają spełniać marzenia (przede wszystkim te podróżnicze) i tak oto Zuza i Sebastian już dwukrotnie byli w Stanach Zjednoczonych gdzie w sumie spędzili 10 miesięcy na programie Work and Travel USA. Są niezwykle zadowoleni, że odważyli się na taki wyjazd i polecają ten program komu tylko mogą! W 2019 roku poszli o krok dalej i zdecydowali się nie wracać do Polski "oczywistą drogą", ale aplikowali o roczną wizę Work and Holiday i aktualnie pracują w Australii. Są zatem w trakcie podróży dookoła świata i w celu zachowania dla potomnych relacji z tego etapu ich życia postanowili założyć kanał na YouTube i nagrywać vlogi. Dodatkowo w swoich filmikach opowiadają o szczegółach programu Work and Travel USA, zatem jeśli jesteście ciekawi jak wylecieć do Stanów, odłożyć pieniądze, a potem zwiedzać najpiękniejsze parki narodowe i wielkie amerykańskie miasta to wbijajcie do nich na YT lub piszcie wiadomości na FB.

Już niedługo nadchodzi nowy sezon - Zuza i Sebastian będą publikowali daily vlogi z ich miesięcznej wycieczki po zachodzie USA. W drodze jest także relacja z 3-tygodniowego pobytu na pięknych wyspach na Pacyfiku, mowa tu o Hawajach oraz Polinezji Francuskiej. A wiosną 2020 pojawią się filmiki z kraju kangurów poruszające tematykę wyjazdu na program Work and Holiday do Australii.

Tripology na YouTube: www.youtube.com/channel/UCStLnGwu7P8tGEZ2Dv1jFIw
Tripology na Facebook'u: www.facebook.com/tripologypl
Tripology na Instagramie: www.instagram.com/tripology_pl