Zagubiona w eterze
Podróżnicy

O mnie: Mam 20 lat, skończone zaoczne liceum, spory kawał ciężkiego życia za sobą i od 12 roku życia marzyłam o podróży z plecakiem, najlepiej dookoła świata. Ucieczce od rzeczywistości. Chciałam ten pomysł zrealizować od razu w 18 urodziny, niestety na tamten czas życie mi na to nie pozwoliło. Dlatego właśnie po uprzednich przygotowaniach w swoją pierwszą podróż ruszyłam w czerwcu zeszłego roku. Była to podróż z Polski do Portugalii autostopem miałam na to zaledwie 100 Euro i nieograniczony czas. Podróżowałam z moją przyjaciółką która tak jak ja jest zakochana w tym stylu podróżowania. Wychodzenie ze wszystkich stref komfortu i radzenie sobie z trudnościami na trasie to dokładnie to czego oczekuje od podróży.. stawania się silniejszą.

Po dwumiesięcznym zjechaniu kawałka Europy wróciłyśmy do Polski... było nam mało! Chcemy więcej... Uzbierałyśmy na wizę i bilet, zabrałyśmy potrzebne rzeczy i hop w samolot do Indii. Żeby nie ograniczać rozszerzamy naszą podróż o Sri Lankę, Nepal, Bangladesz, Birmę, Tajlandię i Kambodżę. Jesteśmy dopiero po pierwszym miesiącu a ja już jestem zakochana w Indiach i czuje się tu jak w domu. Poruszamy się tylko autostopem, nocujemy na dziko lub używamy aplikacji CouchSurfing. Nasz średni budżet to 2 złote na dzień.

Zagubiona w eterze

O założeniu bloga marzyłam od kiedy zaczęłam podróżować. Amatorsko zajmuje się fotografią i malarstwem. Chcę rozszerzać swoje pasje i inspirować się podróżami które dają mi siłe do życia, kocham opisywać nasze szalone przygody i nowo poznanych ludzi, kulturę i przepiękne miejsca. Zależy mi żeby pokazać światu ze wakacje za kilka tysięcy i 5 gwiazdkowy hotel to nie konieczność... czasem wystarczy spakować plecak i wyjść z domu.

Zagubiona w eterze na Facebook'u: https://www.facebook.com/zagubiona.w.eterze