Hotel dzieciom przyjazny
Polecane

Wyjazdy na wczasy to coś na co wszyscy czekamy, wyobrażając sobie te kilka, a może kilkanaście dni błogiego lenistwa lub pasjonującej aktywności. Urlop to ten czas w roku, kiedy chce się każdy dzień wykorzystać do maksimum - nie marnować czasu na niepotrzebne troski. Tylko co zrobić, aby w jednym miejscu tak samo dobrze bawili się rodzice, jak i dzieci? Pojechać do Hotelu Ossa!

Hotel Ossa to jedno z najbardziej przyjaznych rodzinom miejsc w Polsce. Dogodnie zlokalizowany o godzinę drogi samochodem od Warszawy oraz Łodzi, mieści się w pobliżu pięknej i dostojnej Puszczy Pilickiej w powiecie rawskim. Ten niezwykły, ustronny hotel to miejsce, gdzie prawdziwie i z pełną piersią można odetchnąć od ciężkiego miejskiego powietrza oraz szumu ulicy. Miejsce, gdzie świetnie poczują się tak goście dorośli, jak i ci najmłodsi.

Sposób w jakim włodarze Ossy podchodzą do kwestii rodzinnych wczasów i traktują dzieci może być przykładem do naśladowania. Oferta jaka została stworzona do najmłodszych gości hotelu to przede wszystkim pokoje zabaw, bogate programy animacji prowadzone przez zespół doświadczonych i sprawdzonych animatorów, a także coś zupełnie niezwykłego - dziecięce zabiegi w centrum Spa, które pozwolą spragnionym relaksu rodzicom zażyć odrobiny luksusowego nie martwiąc się tym, jak zorganizować czas swoim pociechom. Stworzona w Hotelu Ossa Trip Kids Zone wydaje także swoją własną gazetkę! W Kids Kurierze znaleźć można wszelkie najważniejsze informacje na temat aktualnych ofert skierowanych specjalnie dla dzieci.

Dla najmłodszych - choć nie tylko - przygotowano i ciągle rozbudowuje się niezwykle atrakcyjną powierzchnię rekreacyjną poza murami hotelu. To aż 23 hektary terenu, którego sercem jest staw z piaszczystą plażą oraz plażowym placem zabaw z dmuchanym zamkiem i zjeżdżalniami. Na zewnątrz hotelu czas spędzić można także na licznych boiskach sportowych - do piłki nożnej, siatkówki czy piłki ręcznej - oraz kortach tenisowych.

Szeroka oferta doceniająca rodziny i starająca się możliwie najlepiej umilić im kilka dni urlopu to powinien dziś być standard usług hotelowych. Jednak tylko w Hotelu Ossa oferta traktowana jest priorytetowo i tak kompleksowo. Dzieci są przecież najważniejsze!