Kraina św. Mikolaja w DELI Parku
Wydarzenia

Prawdziwy św. Mikołaj, 1,5 miliona światełek gigantyczne dekoracje, żywa szopka i świetlisty szlak między drzewami to wszystko tylko w Krainie św. Mikołaja w DELI Parku w Rosnówku koło Poznania. To miejsce gdzie można poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Kilkadziesiąt ogromnych rozmiarów świątecznych dekoracji: bałwanków, aniołów, gigantyczne sanie z reniferami i wiele innych można nie tylko zobaczyć, ale też się z nimi sfotografować. Szczególnie ciekawie robi się po zmroku, kiedy Kraina błyszczy światełkami. Łuna jest widoczna z daleka. Jak twierdzą niektórzy widać DELI Park także z kosmosu.

Kraina św. Mikolaja w DELI Parku

W Krainie św. Mikołaja przygotowano wiele specjalnych atrakcji. Dzieci mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych m.in. pieczenia pierników, z elfami mogą robić kartki świąteczne i ozdoby. Św. Mikołaj mieszka w swoim domku, w którym przyjmuje gości. Na ogromnym biurku spoczywa przywieziona przez niego Księga Grzecznych Dzieci. Jeżeli kogoś zabraknie może się dopisać. Na terenie DELI Parku działa też specjalna mikołajowa poczta. Każdy list wrzucony tam do skrzynki trafi do rąk świętego i jest duża szansa, że marzenia zostaną spełnione. W każdy weekend, aż do końca karnawału, czyli do 7 lutego 2016 roku, bo tak działać będzie Kraina św. Mikołaja, odbywać się będą spektakle teatralne (w wykonaniu Dobrego Teatru), wspólne czytanie bajek i baśni, poznawanie tradycji świątecznych.

iluminacja świąteczna w DELI Parku

Informacja z ostatniej chwili

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia DELI Park będzie czynny i będzie można zobaczyć iluminację. Przyjechać można do nas od godz. 15 do 19. Nieczynna będzie mała gastronomia, ale za to w namiocie będzie można napić się gorącej kawy i herbaty. Niższa też będzie cena biletów i równa dla wszystkich - kosztować będą tego dnia tylko 16 złotych. Nie będzie biletów rodzinnych i zniżkowych dla dzieci.

Więcej informacji na stronie parku: Kraina św. Mikolaja w DELI Parku.