Mikołaj na Farmie Iluzji
Wydarzenia

Czy mieliście kiedyś ochotę spytać Mikołaja o to, co lubi a czego nie? A może chcielibyście dowiedzieć się, w jaki sposób jego wór jest w stanie pomieścić wszystkie prezenty? Na te i inne pytania będziecie mogli uzyskać odpowiedz już niedługo. W magicznym miejscu, pośród lasów, będzie można spotkać prawdziwego Mikołaja! Już od 28 listopada 2015 roku na Farmie Iluzji zagości Mikołaj. Ale nie ten z brodą z waty i wypchanym brzuchem, którego można spotkać w markecie. Tylko najprawdziwszy Mikołaj! Jak co roku, przywiezie na Farmę magię świąt! Jak to możliwe? W magicznym miejscu i w magicznym czasie, wszystko jest możliwe... Przekonajcie się sami!

Mikołaj na Farmie Iluzji

Dziś uchylimy rąbka tajemnicy, co Farma Mikołaja szykuję dla was.

Nie zawsze byliście grzeczni? To nic, jest jeszcze szansa na prezent. Przygotowany przez Panią Mikołajową Piec Złych Uczynków pozwoli wszystkim niegrzecznym na zmianę swojego postępowania i przygotowanie się do spotkania z Mikołajem. Bez bagażu złych uczynków, rozpoczniecie zwiedzanie z Elfem przewodnikiem. Z nim zwiedzicie magiczną Fabrykę Zabawek, gdzie Elfy całymi dniami przygotowują niespodzianki dla grzecznych dzieci. Wszyscy goście będą mieli także okazję zobaczyć zaczarowane Sanie Mikołaja oraz wierne Renifery. Jak wiadomo, bez nich żaden prezent nie trafiłby do dzieci.

Mikołaj na Farmie Iluzji

A to dopiero początek atrakcji

Zimowe kino, Pałac Królowej Śniegu gdzie będzie można zobaczyć Poczet Świątecznych Postaci oraz Muzeum Iluzji, które zaskoczy wszystkich wyjątkowymi eksponatami. Będzie można także podpatrzeć Mikołaja jak pracuje, zadać mu kilka pytań i zrobić zdjęcie. Na koniec tylko dla odważnych zuchów czeka Wirtualny Lot Na Saniach Mikołaja oraz Świąteczna Ciuchcia. Farmę Mikołaja znajdziecie w miejscowości Mościska w woj. Mazowieckim 80 km od Warszawy i Lublina. Miejsce to, jest wyjątkową kompozycją atrakcji połączonej z edukacją dla dzieci i dorosłych. Farma Iluzji to miejsce do zabawy i wypoczynku z Certyfikatem Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Mazowieckiego. Nic, więc dziwnego, że Mikołaj będzie tam gościć aż do 10 stycznia.

Kiedy?

Mikołaja i jego drużynę można odwiedzać w soboty i niedziele, w godzinach od 11.00 do 17.00.
W pozostałe dni tygodnia (oprócz poniedziałku) Farma zaprasza grupy zorganizowane od 9.00 do 17.00.

Farma Iluzji

Mościska 9, Trojanów
Infolinia: 22 812-57-18, 503-989-393 (weekendy)
Grupy zorganizowane: 537 048 534
(pon.-pt. w godzinach 9:30-16:30)
Link do strony: www.farmailuzji.pl