Atlantica (Atlantica Park)

Włochy
Kraj: Włochy
Kontynent: Europa
Kategoria: Parki rozrywki
Region: Emilia-Romania
Miejscowość: Cesenatico
Strona Internetowa: www.atlanticapark.it
GPS: N: 44°12'37.17", E: 12°23'18.45"
Atlantica
Atlantica to jeden z największych i najczęściej odwiedzanych parków wodnych na obszarze włoskiej Riwiery Adriatyckiej. Park otwarty został w 1988 roku w portowej miejscowości Cesenatico i obecnie zajmuje powierzchnię blisko 100 tysięcy m2. Woda we wszystkich basenach jest podgrzewana i posiada stałą temperaturę 28°C. Nadzór nad prawidłowym działaniem wszystkich urządzeń włącznie z systemem uzdatniania wody wspomagany jest przez zaawansowane systemy elektroniczne.
Dla gości przygotowano tu liczne zjeżdżalnie oraz ślizgawki wodne. Niezależenie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Praktycznie każdego dnia na terenie parku organizowane są też różnego rodzaju imprezy, występy czy przedstawienia wodne. Największą atrakcją jest mająca blisko 400 metrową trasę zjeżdżalnia wodna Long Wawe - Anaconda.
Z myślą o zmotoryzowanych gościach Atlantica przygotowała także parking na którym dostępne jest blisko 1000 miejsc parkingowych.
Zdjęcia [10]
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 684
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 699
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 667
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 636
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 669
Atlantica
Parki rozrywki atlanticapark.it· 655
Zabytki i atrakcje w pobliżu (do 50 km)
Czy wiesz że?
W Mediolanie znajduje się jedna z najpiękniejszych katedr Europy. Z zewnątrz zdobi ją około 3 tysiące figur i 135 marmurowych wieżyczek.
Reklama
Polub nas